Stacion radio MD është një kanal radioje të vjetër në Slloveni. Ky stacion radio është duke luajtur këngë të ndryshme me Top 40 dhe pop etj zhanret. Kjo është një popullor 24 orë kanal që veprojnë në gjuhën sllovene. Web faqe zyrtare Moj Radio – mojradio
MD Radio
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Slovenia : MD Radio ]