Radio GO Deejay is one of the most popular radio station broadcasting from Bratislava, Slovakia. Ky stacion radio është duke luajtur top 40 dhe muzika pop 24 orë live online. It is a hit online radio channel. It plays DJ songs around the clock beside those genres. Official website of Radio GO Deejay is www.djgo.sk
Radio SHKO DeeJay
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Slovakia : Radio SHKO DeeJay ]