top logo
Erë nga jugu (“Southern Wind”) është një grup muzikor serb i famshëm për regjistrimin me shumë këngëtarë të njohura popullore boshnjake dhe serbe gjatë viteve 1980 dhe fillim të viteve 1990.
Radio Juzni Vetar adresa faqen zyrtare është www.juznivetar.net
Radio Juzni Vetar
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Serbia : Radio Juzni Vetar ]