top logo

Radio Beograd 2 uzivo is an international online radio station playing a fresh, Formati uplifting dhe eklektik muzikë për një audiencë globale. Radio Beograd 2 uzivo are an independent station for the online generation, lidh ata që tashmë kanë një lidhje të fortë me Serbinë.

Radio Beograd 2 uzivo
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Serbia : Radio Beograd 2 uzivo ]