Boom SVG 106.9 FM is a not-for-profit community online and fm raido station on Saint Vincent-The Grenadines. Boom SVG 106.9 FM youth online radio station. Boom SVG 106.9 FM provides a mix of music Hip Hop, Soul dhe R&B, Reggae, Dancehall, Soca.

Boom SVG 106.9 FM adresa e internetit është www.boomsvg.com

Boom SVG 106.9 FM
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Saint Vincent : Boom SVG 106.9 FM ]