Radio Zvezda is the people’s Choice online radio and fm radio station. Ata janë duke luajtur shpirtit, Kam frikë, Xhaz, Elektronik, Blues dhe muzikë Botërore. Ata ju japin tingëllon si askush tjetër mundemi. Në ajër që nga 2001 community station Eastside Radio broadcasts to the greater Russia area and beyond. Radio Zvezda provide the best of specialist music, programet e komunitetit dhe artet.
Radio Zvezda official website address is www.radiozvezda.ru
Radio Zvezda
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Russia : Radio Zvezda ]