Radio Ju FM është një nga stacioni më progresiv dhe komunikuese në radio e Rusisë veçanërisht në Moskë ata janë një stacioni radio përgjithshme që transmetimit në internet si një radio stacioni në internet në bazë dhe dëgjuesit e tyre në shënjestër janë gjenerata kryesisht të rinj nga njerëzit që duan të dëgjojnë Radio Ju FM për oreksin e tyre këngë.
Radio Ju FM adresa faqen zyrtare është www.radiou.ru
Radio Ju FM
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Russia : Radio Ju FM ]