Radio SI 103.7 FM telecasts its projects brighten its playlists for a socially and socially differing group of onlookers. Notwithstanding the show of a mixed bag of data and excitement projects, Radio SI 103.7 FM telecasts differing nearby preparations. Projektet e tyre krijimet dhe të dhënat bazë përmban, për shembull, ndërmarrjet e tanishme, i kuzhinës, social, Stimulimi dhe lojëra fusha.

Radio SI 103.7 FM adresa e internetit është www.radioc.ru

Radio SI 103.7 FM
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Russia : Radio SI 103.7 FM ]