Radio Russia Online broadcasts a diverse range of locally and nationally produced programs, të dy muzikë dhe fjala e folur, në hi fi stereo. Radio Russia Online broadcasters believe in providing music, so listeners can enjoy Commentary, Kulturë.
Radio Russia Online official website address is www.radiorus.ru
Radio Russia Online
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Russia : Radio Russia Online ]