Radio RUS broadcasts a diverse range of locally and nationally produced programs, të dy muzikë dhe fjala e folur, në hi fi stereo. Radio RUS broadcasters believe in providing music, so listeners can enjoy Commentary, Kulturë.
Radio RUS official website address is www.radiorus.ru
Radio RUS
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Russia : Radio RUS ]