Radio 21 Russia is an international online radio station playing a fresh, Formati uplifting dhe eklektik muzikë për një audiencë globale. Radio 21 Russia are an independent station for the online generation, connecting those who already have a strong connection with Russia.

Radio 21 Russia website address is www.radio-21.ru

Radio 21 Russia
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Russia : Radio 21 Russia ]