Radio 105.5 është radio FM dhe në internet Zgjedhja radio stacioni i popullit. They are Playing Adult Contemporary, 80'S, 90'S, Lajme Vendore. Ata ju japin tingëllon si askush tjetër mundemi. Radio 105.5 broadcasts to the greater Yuzhno-Sakhalinsk, Russia area and beyond.

Radio 105.5
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Russia : Radio 105.5 ]