Nradio is an international online radio station playing a fresh, Formati uplifting dhe eklektik muzikë për një audiencë globale. Nradio are an independent station for the online generation, connecting those who already have a strong connection with Russia.

Nradio website address is nradio.ru

Nradio
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Russia : Nradio ]