Kids Hits Radio është radio e preferuar e fëmijëve në Rusi. Si të saj një fëmijë vetëm radio kështu prindit gjithashtu nganjëherë viziton radio në mënyrë që të dinë se çfarë është në të vërtetë në lidhje me radio. Radio është e gjitha në lidhje me fëmijët e programeve dhe programeve të angazhohen kec ndryshme janë transmetuar në kohë të ndryshme të ditës.
Kids Hits adresa faqen zyrtare Radio është www.kids-hits.ru

Kids Hits Radio
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Russia : Kids Hits Radio ]