top logo

EldoRadio Russia broadcasts its programmes decorate its playlists for a socially and culturally diverse audience. Përveç transmetimit të një shumëllojshmëri të informacionit dhe argëtuese programeve.

EldoRadio Russia official website address is www.eldoradio.ru

EldoRadio Rusia
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Russia : EldoRadio Rusia ]