Radio X Net Dance is an international online radio station playing a fresh, Formati uplifting dhe eklektik muzikë për një audiencë globale. Radio X Net Dance are an independent station for the online generation, lidh ata që tashmë kanë një lidhje të fortë me Rumaninë.
Radio X Net Dance website address is www.radioxnet.ro
Radio X Net Dance
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Romania : Radio X Net Dance ]