Radio Transilvania Oradea is the people’s Choice online radio and fm radio station. Ata janë duke luajtur shpirtit, Kam frikë, Xhaz, Elektronik, Blues dhe muzikë Botërore. Ata ju japin tingëllon si askush tjetër mundemi. Radio Transilvania Oradea broadcasts to the greater Radio Transilvania Oradea area and beyond.

Radio Transilvania Oradea official website address is radiotransilvania.com

Radio Transilvania Oradea
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 seconds Radio is Loading...

Na dërgoni problemi juaj


[ Romania : Radio Transilvania Oradea ]