Radio SOMES telecasts its projects adorn its playlists for a socially and socially different crowd. Notwithstanding the telecast of an assortment of data and amusement programs, Radio SOMES shows different neighborhood preparations. Projektet e tyre krijimet dhe të dhënat bazë përmban, për shembull, current issues, i kuzhinës, social, Stimulimi dhe lojëra fusha.

Radio SOMES website address is www.radiosomes.ro

Radio SOMES
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Romania : Radio SOMES ]