RADIO SMILE provides twenty four hour (24orë) përzierje e disa zhanre dhe stilet e muzikës. Stacioni i luan të gjitha muzikë që ju doni ndërsa përpiqet për të mbajtur me dëshirat e dëgjuesve të saj. Valle, Pop, Disko, Muzikë shtëpi mund të dëgjohet. RADIO SMILE website address is www.smilefm.ro

RADIO SMILE
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Romania : RADIO SMILE ]