Radio Medias broadcast online 24 orë në ditë, shtatë ditë në javë. Radio Medias brings you the friendly voices of the community plus a wide range of music, duke përfshirë klasike, bashkëkohor, jazz dhe vendin. Si një stacion të komunitetit, They also have programs for ethnic communities Romania, Programet Aboriginal, programe fetare, sport, lajmet lokale dhe intervista etj.
Radio Medias official website address is www.radiomedias.ro
Radio mediat
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Romania : Radio mediat ]