Radio Focus FM is a community online radio station, Thay also have programs for ethnic communities Romanian Aboriginal programs, programe fetare, sport, lajmet lokale dhe intervista etj. Radio Focus FM broadcasting from Romania.

Radio Focus FM official website address is www.focusfm.ro

Radio Focus FM
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Romania : Radio Focus FM ]