Radio Favorit is the people’s Choice online radio and fm radio station. Ata janë duke luajtur shpirtit, Blues dhe muzikë Botërore. Ata ju japin tingëllon si askush tjetër mundemi. Radio Favorit broadcasts to the greater Romania area and beyond. Radio Favorit provide the best of specialist music, programet e komunitetit dhe artet.

Radio Favorit official website address is www.radiofavoritfm.ro

Radio Favorit
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Romania : Radio Favorit ]