Radio në internet më të mirë nga Rumania, ku ju mund të dëgjoni Oldies, shkëmb, pop dhe valle muzika. Radio Kliko janë një stacion i pavarur për gjeneratën në internet, lidh ata që tashmë kanë një lidhje të fortë me Rumaninë.

Radio Kliko adresa faqen zyrtare është www.radioclick.ro

Radio Kliko
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Romania : Radio Kliko ]