Radio Campus Romania is an international online radio station playing a fresh, Formati uplifting dhe eklektik muzikë për një audiencë globale. Radio Campus Romania are an independent station for the online generation, lidh ata që tashmë kanë një lidhje të fortë me Rumaninë.

Radio Campus Romania official website address is www.radiocampus.ro

Radio Campus Romania
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Romania : Radio Campus Romania ]