Lloji më të mirë të muzikës popullore janë luajtur në Radio Bukovinës. Ka shumë lloje të muzikës popullore dhe gjithashtu shumë lloje më të mira të muzikës partisë janë gjithashtu në dispozicion në radio. Muzikë non stop dhe programe muzikore janë një tërheqje e madhe e Radio Bukovinës. Ka vizion është për të luajtur radio programeve të klasës udhëheqëse.
Radio Bukovina adresa faqen zyrtare është www.radiobucovina.ro

Radio Bukovina
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Romania : Radio Bukovina ]