ProFM Reggae ofron njëzet e katër orë (24orë) përzierje e disa zhanre dhe stilet e muzikës Reggae. Stacioni i luan të gjitha muzikë Reggae doni ndërsa përpiqet për të mbajtur me dëshirat e dëgjuesve të saj.

ProFM Reggae adresa e internetit është www.profm.ro

Reggae ProFM
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Romania : Reggae ProFM ]