ProFM HOT ofron njëzet e katër orë (24orë) përzierje e disa zhanre dhe stilet e muzikës. Stacioni luan çdo të muzikës që ju doni ndërsa përpiqet për të mbajtur me dëshirat e tifozëve të saj.

ProFM adresa e internetit HOT është www.profm.ro

HOT ProFM
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Romania : HOT ProFM ]