top logo

Prima Radio 87.9 është radio FM dhe në internet Zgjedhja radio stacioni i popullit. They are Playing Romanian Music. Ata ju japin tingëllon si askush tjetër mundemi. Prima Radio 87.9 broadcasts to the greater Odorheiu Secuiesc, Romania area and beyond.

Prima Radio 87.9 Adresa e internetit është www.prima-radio.ro

Prima Radio 87.9
speakermuzikëspeaker
Please wait 20 seconds Or Click on to Play.…

Na dërgoni problemi juaj


[ Romania : Prima Radio 87.9 ]