top logo

PirateFM Energy is an international online radio station playing a fresh, Formati uplifting dhe eklektik muzikë për një audiencë globale. PirateFM Energy are an independent station for the online generation, lidh ata që tashmë kanë një lidhje të fortë me Rumaninë.

PirateFM Energy website address is piratefm.ro

PirateFM Energy
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Romania : PirateFM Energy ]