top logo

Italo Disco Romania is an international online radio station playing a fresh, Formati uplifting dhe eklektik muzikë për një audiencë globale. Italo Disco Romania are an independent station for the online generation, lidh ata që tashmë kanë një lidhje të fortë me Rumaninë.

Adresa e internetit është italodisco.hi2.ro

Italo Disco Romania
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Romania : Italo Disco Romania ]