FMRadio Manele is an international online radio station playing a fresh, Formati uplifting dhe eklektik muzikë për një audiencë globale. FMRadio Manele are an independent station for the online generation, lidh ata që tashmë kanë një lidhje të fortë me Rumaninë.
FMRadio Manele website address is www.radioxnet.ro
FMRadio Manele
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Romania : FMRadio Manele ]