DelaHaze FM është radio FM dhe në internet Zgjedhja radio stacioni i popullit. Ata janë duke luajtur shpirtit, Kam frikë, Xhaz, Elektronik, Blues dhe muzikë Botërore. Ata ju japin tingëllon si askush tjetër mundemi. Transmeton DelaHaze FM në zonën më të madhe të Rumanisë dhe përtej.

DelaHaze FM adresa faqen zyrtare është delahaze.fm

DelaHaze FM
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Romania : DelaHaze FM ]