Atlas FM është një radio stacion në internet ndërkombëtare luajnë një freskët, Formati uplifting dhe elektrike muzikë për një audiencë globale. Atlas FM janë një stacion i pavarur për gjeneratën në internet, lidh ata që tashmë kanë një lidhje të fortë me Rumaninë.
Atlas FM adresa faqen zyrtare është www.atlasfm.ro

Atlas FM
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Romania : Atlas FM ]