Radio 879 është radio FM dhe në internet Zgjedhja radio stacioni i popullit. They are Playing 70’s, 80'S, 90'S muzikë. Ata ju japin tingëllon si askush tjetër mundemi. Radio 879 broadcasts to the greater Cosford, Shropshire, United Kingdom area and beyond.

Radio 879 Adresa zyrtare e internetit është www.radio879.co.uk

Radio 879
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ UK : Radio 879 ]