Salseo Radio is an international online radio station playing a fresh, Formati uplifting dhe eklektik muzikë për një audiencë globale. Salseo Radio are an independent station for the online generation, lidh ata që tashmë kanë një lidhje të fortë me Puerto Rico.

Salseo Radio official website address is www.salseoradio.com

Salseo Radio
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Puerto Rico : Salseo Radio ]