Radio Comercial mirëpresim të gjithë ju në shtëpinë e argëtimit që është projektuar për të ju japin përvojën më të mirë në radio nuk ka rëndësi nëse ju jeni duke jetuar në Portugali apo kudo tjetër në botë. Me këngë nga artistë të muzikës popullore të Portugalisë dhe nga e gjithë bota është e vendosur të gjithë për të marrë ju në një botë muzikore ku ju jeni gonna të vijnë përsëri dhe përsëri. Të playlists e Radio Comercial gjithashtu përmban zhanret si pop, trokas, shkëmb, hip-hop, ekstazë, shtëpi elektro, vend, etj butë. Kështu, të jetë me Radio Comercial dhe për të marrë argëtuan 24/7.

Radio Comercial official website address is www.radiocomercial.iol.pt

Radio Comercial
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Portugal : Radio Comercial ]