Radio Botareu është vendosur në Aveiro, Portugal. Kjo është radio stacion portugez që është transmetuar programe radioje të bukura për popullin e Portugalisë. Zgjedhja Radio Botareu kryesor i muzikës është e atyre që këndoi nga këngëtarët portugeze dhe muzikantë, si qëllimi i tyre është për të transmetuar dhe për të promovuar ato këngë të cilat janë thjesht Portugalisht.
Radio Botareu adresa faqen zyrtare është www.radiobotareufm.com
Radio Botareu
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Portugal : Radio Botareu ]