96.8 FM është një radio stacion në internet ndërkombëtare luajnë një freskët format muzikë elektronike dhe Valleve për një audiencë globale. 96.8 FM janë një stacion i pavarur për gjeneratën në internet, lidh ata që tashmë kanë një lidhje të fortë me Nelas, Portugal.
96.8 FM adresa website zyrtar është www.968.fm
96.8 FM
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Portugal : 96.8 FM ]