RMF Flamenco ka sjellë pasion në industrinë muzikore e Indonezi dhe në mesin e popullit të Indonezisë edhe njerëz nga e gjithë bota. RMF Flamenco luan muzikë nga klasike për hip-hop, R dhe B, Soul për të dhënë audiencën e saj në shënjestër një përzierje e muzikës dhe variacionit në të njëjtën kohë.
Faqen zyrtare RMF Flamenco është www.rmfon.pl
RMF Flamenco
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Poloni : RMF Flamenco ]