Radio Silesia 96.2 is the radio that is promoting their culture and music at the same time. Radio Silesia transmeton pop dhe programe të tjera kulturore muzikore që janë shumë të popullarizuara dhe të dobishme për dëgjuesit e tyre në të njëjtën kohë transmeton Radio Silesia programe radiofonike të cilat ka disa nga playlists të shkëlqyera me këngë muzikore botërore të popullarizuara.
Radio Silesia 96.2 Adresa zyrtare e internetit është www.silesia.fm

Radio Silesia 96.2
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Poloni : Radio Silesia 96.2 ]