top logo

Private Traxx is an international online radio station playing a fresh, Formati uplifting dhe eklektik muzikë për një audiencë globale. Private Traxx are an independent station for the online generation, connecting those who already have a strong connection with Poland.

Private Traxx website address is www.privatetraxx.pl

Private Traxx
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Poloni : Private Traxx ]