Hit Radio pl provides twenty four hour (24orë) përzierje e disa zhanre dhe stilet e muzikës. Stacioni i luan të gjitha muzikë që ju doni ndërsa përpiqet për të mbajtur me dëshirat e dëgjuesve të saj. Italo Disco, Euro Disco, Pop, 80s, Vinyls, 12″,Albumy Italo disco, Rarytasy, Unikaty.
Hit Radio pl official website address is www.hitradio.pl

Hit Radio pl
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Poloni : Hit Radio pl ]