Pinoy Dashuria Radio vend për romantike, zemra muzikë qetësues. Touch këndshme e zgjedhur me kujdes këngë dashurie e bën çdo dëgjuesit e radios relaksuar dhe refreshed. Kjo është radio e këtij lloji dhe ka jo shumë radio të tjera në Filipine që është bërë programe si Pinoy Dashuria Radio bën.
Pinoy Dashuria Radio adresa e internetit zyrtare është www.1037pinoyloveradio.net

Pinoy Dashuria Radio
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 seconds Radio is Loading...

Na dërgoni problemi juaj


[ Philippines : Pinoy Dashuria Radio ]