PeruCumbia është faqen e internetit e parë që është e specializuar në të gjitha zhanret e cumbia, me të gjitha informatat dhe të muzikës më të mirë nëpërmjet radios tonë online të. Publiku ynë objektiv internetit është burrat dhe gratë 25 në 40 vjeç, që duan Cumbia. Radio Perucumbia është një popullor kanal radio hit bazuar në Lima, Peru. Radio Perucumbia adresa faqen zyrtare është www.perucumbia.pe
Radio Perucumbia
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Peru : Radio Perucumbia ]