Radio Peru undernet është një nga gjalla stacionet e famshme në internet radio transmetimit nga Peru. Radio Peru undernet luan muzikë siguruar entetainment artistit popullor dhe mixes më të mira të Elektro, Cumbia, Salsa, Vezë e rrahur, Bachata, Reggaeton, Reggae, Baladë, Vallenato dhe më shumë rreth orën 24 orë live online. Kjo është një nga stacionet më të popullarizuara të radios në këtë vend në mesin e njerëzve të të gjitha moshave. Përveç programet e saj muzikore, ky stacion radio të organizojmë edhe shumë programe të tjera herë pas here. Radio Peru undernet adresa faqen zyrtare është www.radioperu-undernet.com
Radio Peru Subnet
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Peru : Radio Peru Subnet ]