Radio Oxigeno me meloditë e bukura dhe meloditë e Perusë. Si ka kaq shumë radio stacione në Peru, por pak prej tyre janë të përqendruar në melodi të këngës. Radio Oxigeno fokusohet në disa nga këngët më të mira melodioz nga në të gjithë Peru. Ata janë të njohur në të gjithë vendin për prezantimin e tyre të bukur të këngëve melodioze.
Radio Oxigeno adresa faqen zyrtare është www.oxigeno.com.pe

Oxygen Radio
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Peru : Oxygen Radio ]