Radio Parque AM 550 ofron njëzet e katër orë përzierje e disa zhanre dhe stilet e muzikës. Stacioni i luan të gjitha muzikë që ju doni ndërsa përpiqet për të mbajtur me dëshirat e dëgjuesve të saj.

Radio Parque AM 550 Adresa zyrtare e internetit është www.radioparquecde.com

Radio Parque AM 550
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Paraguay : Radio Parque AM 550 ]