top logo

Radio Corpus u krijua për të dhënë në kohë lajmeve shërbim për dëgjuesit e tyre. Kjo është radio online ku ka një shumë të programeve të ndodh çështje dhe radio takon një vend të tillë e cila është e lidhur me kulturën e Jugut amerikane dhe besim. Nuk janë aq shumë i radiove në dispozicion online në Paraguaj cila është e bazuar në lajme dhe Radio Corpus është një prej tyre pak.
Radio Corpus adresa faqen zyrtare është www.radiocorpus.com.py

Radio Corpus
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Paraguay : Radio Corpus ]