Radio Amerika Paraguaj është ndër stacioni lartë radio e cila është e bazuar në internet. Radio është transmetuar nga disa vende. Radio Amerika Paraguaj është e mbushur me lajme më ndodh, informacion interesant mbi çështje të ndryshme muzikore dhe sociale, programe analitike janë transmetime dhe argëtuese bazuar tregon etj. Radio Amerika Paraguaj ka marrë një rreze cilësi të lartë të transmetimit të afërt zonës pesëdhjetë kilometra.
Radio Amerika Paraguaj adresa faqen zyrtare është www.radioamerica.com.py

Radio Amerika Paraguaj
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Paraguay : Radio Amerika Paraguaj ]