Radio 970 AM telecasts its projects improve its playlists for a socially and socially different crowd. Notwithstanding the show of an assortment of data and amusement projects, Radio 970 AM telecasts different neighborhood preparations. Projektet e tyre krijimet dhe të dhënat bazë përmban, për shembull, ndërmarrjet e tanishme, i kuzhinës, social, eksitim dhe lojëra fusha.

Radio 970 AM adresa e internetit është www.radio970am.com.py

Radio 970 AM
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Paraguay : Radio 970 AM ]